Pracovník uživatelské podpory

Avangarda spol. s r.o.

Lokalita: Plzeň Profese: Státní správa a neziskový sekt Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek, Práce na směny Praxe: 1 let Datum nástupu: Po dohodě
Zobrazit v jazyce:

Odborný pracovník uživatelské podpory je zodpovědný za poskytování služeb všech úrovní, na místě i online. Poskytuje konzultace ohledně informačních zdrojů knihovny. Participuje na neustálém zlepšování služeb a podlí se na jejich propagaci.

Náplň práce

  • Zajištění provozu, poskytování informačních a konzultačních služeb, výpůjční služby, registrace zákazníků.

  • Poradenství a podpora uživatelů při vyhledávání odborných informací.

  • Průzkumy uživatelské spokojenosti, sběr, zpracování a vyhodnocování dat o využívání služeb.

Požadujeme

  • Aktivní znalost angličtiny – znalost jiného jazyka výhodou.

  • Odpovědnost, samostatnost

  • Pokročilá znalost práce na PC

  • praxe s elektronickými informačními zdroji výhodou.

  • rozvinuté komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Zajímavou a dynamickou práci

  • Příspěvek na stravování

  • 5 týdnu placené dovolené

  • platové zařazení dle vzdělání a praxe podle platných mzdových tarifů

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Petra Pavlištíková