Koordinátor řešení závad v jakosti léčiv

Avangarda spol. s r.o.

Lokalita: Hlavní město Praha Profese: Kvalita a kontrola jakosti Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Praxe: 2 let Datum nástupu: Po dohodě
Zobrazit v jazyce:

Hledáme vhodného kandidáta na pozici: Koordinátor řešení závad v jakosti léčiv

Náplň práce

  • činností spojených s řešením závad v jakosti léčiv

  • komunikace s držiteli rozhodnutí o registraci, se zdravotnickými pracovníky a pacienty

  • posuzování a koordinace nápravných opatření směřujících k minimalizaci ohrožení zdraví pacientů

  • příprava informací pro terén.

  • Spolupráce se zahraničními inspektoráty a zapojení se do mezinárodních odborných činností.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání – farmacie, chemie

  • AJ – slovem i písmem

  • Praxe ve farmaceutickém průmyslu

  • Znalost příslušné legislativy výhodou

  • Zodpovědnost, pečlivost, analytické myšlení, samostatnost

  • Vysoké pracovní nasazení

  • odolnost vůči stresu

  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Zajímavou odbornou práci

  • 5 týdnů dovolené

  • Motivující finanční ohodnocení založené na kvalitě odvedené práce

  • Možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání

  • Další zaměstnanecké výhody: příspěvky na kulturu, sport, volný čas, příspěvky na penzijní připojištění nebo životní pojištění, závodní stravování/čerpání stravenek

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Petra Pavlištíková