Logistický pracovník

Avangarda spol. s r.o.

Plat: Od 20000 CZK Lokalita: Karlovarský kraj Profese: Doprava a logistika Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Praxe: 1 let Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

Pro našeho klienta velkou mezinárodní společnost hledáme nového člena do týmu v logistice.

Náplň práce

  • řídí a koordinuje denní dodávky materiálů od dodavatelů na zabezpečení výroby

  • vykonává plánování dodávek materiálů na zabezpečení denní výroby

  • zabezpečení dodávek materiálu

  • zajišťování inventarizace materiálu

Požadujeme

  • praxe v oboru v obdobném provozu nebo ve výrobní společnosti

  • AJ min B2

  • znalost práce na PC MS Office

  • komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost

  • analytické schopnosti

  • odolnost vůči stresu

  • schopnost určování priorit v souladu s cíli společnosti

Nabízíme

  • zázemí silné stabilní společnosti

  • velmi zajímavé platové ohodnocení

  • stravenky

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Petra Pavlištíková