Registrace na pracovním portálu Aulinks.cz

Registrace na pracovním portálu Aulinks.cz vám přinese výhody, které právě hledáte. Umožní vám hledat aktuální nabídky práce, které vás zajímají. Dále můžete pohotově reagovat na vámi vybrané inzeráty z pohodlí vašeho domova. Máte také možnost vytvořit si strukturovaný životopis zdarma.

Co ne/dělat po ztrátě zaměstnání?

Říct si, že máte spoustu času do konce výpovědní lhůty, a po jejím ukončení si dát několika měsíční zaslouženou pauzu není nejvhodnější řešení. Nejlepší krok, který můžete udělat je, že začnete s hledáním nového zaměstnání ihned. Proč? Protože (hlavně u zaměstnání, která vyžadují střední, nebo vyšší vzdělání) trvá výběr nových zaměstnanců někdy přes několik měsíců.

Brigády pro matky na mateřské dovolené

Narození dítěte je zásadním okamžikem v životě partnerů. Jde však skloubit péče o dítě a brigáda pro matky na mateřské dovolené? Ženy se na narození miminka neskutečně těší, chtějí si ho užít za každou cenu a na pracovní povinnosti nemají ani pomyšlení. Existují však maminky, které touží pracovat. Která rodina dnes nepotřebuje peníze? Ženy chtějí být nejen skvělými matkami a manželkami. Mají potřebu realizovat své sny a přispívat do rodinného rozpočtu stejně tak jako muži. V mnoha případech to není ovšem možné. Brigáda pro matky na mateřské dovolené přináší jasnou odpověď.

Částečný úvazek – základ studentského života

Podle výzkumů, skoro polovina studentu České republiky pracuje v době svého studia na částečný úvazek. Vysoké procento zaměstnanosti pozorujeme také v období prázdnin.

Při tom přibližně 70% procentu z těch, kteří pracují, tvrdí, že takovým způsobem si můžou pokrýt náklady na své základní potřeby. Je práce na částečný úvazek nevyhnutelná nebo pouze žádoucí?